Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
ISO
9001
ISO
14001
OHSAS
18001

Praca

„ Człowiek z nowymi pomysłami jest wariatem, dopóki nie odniesie sukcesu”
Mark Twain

Największym kapitałem każdej organizacji są ludzie. U naszych współpracowników cenimy odpowiedzialność, pracowitość oraz chęć
ciągłego rozwoju zawodowego. Celem firmy jest tak organizować łańcuch dostaw transportowych, by praca została wykonana na
najwyższym poziomie z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa i jak najlepszego komfortu pracy.
Dołącz do nas jeśli lubisz nowe wyzwania.
 
Specjalna oferta dla kierowców z prawem jazdy kat B 
Chętnym do pracy w naszej firmie zapewniamy i finansujemy szkolenia  przygotowujące do zdobycia prawa jazdy kategorii C + E, oraz praktyki niezbędnej do wykonywania pracy jako  kierowca w transporcie międzynarodowym.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie na stanowisku, na które nie ma aktualnie ogłoszenia, skontaktuj się z nami.
Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Kierowca w transporcie międzynarodowym
Nasze wymagania:
- prawo jazdy C+E
- aktualne badania lekarskie i psychologiczne
- karta kierowcy
- uprawienia do przewozu towarów niebezpiecznych
- świadectwo kwalifikacji zawodowej
- niekaralność

Zapewniamy:
- nowoczesne środki transportu
- terminowe rozliczenia
- pracę w renomowanej firmie w ramach umowy o pracę
- szkolenie przygotowujące do pracy oraz możliwość dalszego podnoszenia
  kwalifikacji
- pakiet świadczeń socjalnych
- ubezpieczenia grupowe na korzystnych warunkach


Wyślij CV on-line
 

Zobacz film rekrutacyjny


 
„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych  rekrutacji  prowadzonych w Anneberg Transpol Int. Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Trasa Północna 1"

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem Pani/a danych osobowych jest  Anneberg Transpol Int. Sp. z o.o. z siedzibą : 65-119 Zielona Góra,  ul. Trasa Północna 1
  1. W  sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, ado@anneberg.com.pl
  2. Dane przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
  3. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  4. Dane przechowywane będą do czasu zakończenia rekrutacji bądź w ramach aktualnej i przyszłych rekrutacji (w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych również na potrzeby przyszłych rekrutacji).
  5. Posiada Pan/i prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  6. Posiada Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystania z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pan/i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  8. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
Lidia Malentowicz - j.angielski
Kadry
tel. +48 68 328 88 35
lm@anneberg.com.pl